Sıkça Sorulan Sorular

Hakkımızda

Spor yapmak isteyip (kim tesis bulacak, zamanım çok az, benim kalibremde oyuncu yok vs. gibi) çeşitli bahanelerle erteleyen genç girişimcileriz. Her zaman yaptığımızın aksine bu kez başkalarının bu sorunu farketip çözüm üretmesini beklemeden kendimiz yola çıkalım dedik. Sanki iyi de yaptık.

Beş kişilik çekirdek ekibimizde; arka plan tasarımcımız, ara yüz tasarımcımız, grafik tasarımcımız, içerik yöneticimiz ve pazarlama yöneticimiz bulunuyor. Bu kadar insan gücü bu kadar işe az diyorsan bize katıl, genişleyen ailemizde yerini edin.

Seni spor tesisleri, eğitmenleri, etkinlikleri ve diğer oyuncularla buluşturmak. Bunu yaparken güvenilir içerik ve rahat kullanım sunmak. Tabi bir de bu işi sağlam bir iş modeli ile gerçekleştirip ayakları yere basan bir platform olmak.

Spor tesisi aramak ve karşılaştırmak isteyenler için (bu alanda) Google’ın yerini almak. Eğitmen, etkinlik ve oyuncu alanlarında da Spor Tutkusu’ndan önce var olmayan pazarın lideri olmak.

Modern hayatın ve masa başı işlerin bir götürüsü olarak giderek spordan uzaklaşıyor, hantallaşıyor ve sağlığımızı kaybediyoruz. Zamanımız giderek daha da değerlendiği için spora erişim için saatler harcamayı istemiyor, sağlıkısız günlük hayat döngümüze devam ediyoruz. Buna dur demek istiyoruz! Yemek siparişlerinin hatta doktor randevularının bile internet üzerinden sağlandığı dönemde sporun güncel imkanlardan mahrum bırakılmasını hazmedemiyoruz.

Üyelik ve Genel Bilgiler

Spor Tutkusu spor tesisleri ve sporla ilgili blog yazılarından oluşan zengin içeriğini derli toplu ve kolay kullanılır şekilde karşına getirir. Tesisleri bulup karşılaştırabilir, blog yazılarını okuyabilir, kendi yazılarını paylaşabilirsin.
Üyelik tamamen ücretsizdir. Üye olduktan sonra tesis profillerine yorum yapabilir, blog yazısı yazabilirsin.
“Üye ol” butonuna tıklayıp kişisel bilgilerini girerek üye olabilirsin. Tek gereken sana ait bir e-posta adresinin bulunması ve iki dakika zamanının olmasıdır.
Şimdilik evet. Spoiler vermek istemiyoruz ama çok yakında eğitmenler, oyuncular, ve etkinlikler bulabileceksin. Engelli bireyler için de daha güzel günler yakındır!
Öncelikle hatırlatalım ki platformumuz su yakmıyor. Ancak yine de fazla reklam olduğunu düşünüyorsan bizimle iletişime geçebilirsin.
Muhakkak! Zevkle. Denemediysen seni şaşırtabiliriz.

Tesisler

Anasayfadaki arama barına konumunu ve yapmak istediğin sporu girerek arayabilirsin. Veya yukarıdan “Tesisler”e tıklayarak arama ekranına ulaşabilirsin. Sol taraftan konumunu, yapmak istediğin spor kategorilerini ve tesisin sunmasını istediğin hizmetleri seçip ‘hemen bul’abilirsin.
Spor Tutkusu halihazırda zengin içerik sunmasına rağmen gelişmekte olan bir platformdur. Yaşadığın durum senden çok bizi rahatsız ediyor. Aradığını bulamadığın durumlarda bizimle iletişime geçersen en sevdiğimiz kullanıcımız olursun.
Tesis profilinde “Tesisi Devral” butonu varsa o tesis profili Spor Tutkusu ekibi tarafından oluşturulmuştur. Emin olmadan bilgi eklememeye çabalıyoruz ancak (henüz) tüm tesisleri gezip onaylamadık. Muhakkak sahibi veya işletmecisi tarafından devralınmış profillerde de hata çıkabilir. Bu durumlarda bizimle iletişime geçebilir, tesis profiline yorum yapabilir veya “şikayet et” butonunu kullanabilirsin.
Sahibi veya işletmecisi tarafından devralınmamış tesislerde bu yaşanabilir. “Şikayet et” butonunu kullanabilir, bizimle iletişime geçebilir veya karnını doyurabilirsin.
Sahibi veya işletmecisi tarafından devralınmış profillerde mesajlar direkt yetkiliye iletilir. Dönüş olmadıysa şikayet edebilir veya tesis profiline yorum yapabilirsin. Olmaz ama devralınmamış tesise mesaj attıysan ve cevap gelmediyse (ve mesaj attıktan sonra 2 saat geçtiyse) bizim ayıbımızdır. İletişime geçerek bu ayıbımızı yüzümüze vurman bizi kızdırmaz aksine mutlu eder.
Şikayet edebilir veya bizimle iletişime geçebilirsin. Aşırı alınganlık yapmadıysan gereği yapılacaktır.

Blog

Yukarıdan “Blog”a tıklayarak Blog anasayfasına gidebilirsin. Burada detaylı arama yapabilir, senin için seçtiklerimize veya popüler (trending) yazılara ulaşabilir veya şansına güveniyorsan rastgele butonuna tıklayabilirsin.
Blog yazarlığı için ayrı bir prosedürümüz bulunmuyor, üye olman yeterli. Yazdıklarının okunacağına inanan her üyemiz yazı yazabilir. Kim bilir, yeni bir hayatın giriş hamlesi olabilir.
Şikayet edebilir veya bizimle iletişime geçebilirsin.
Konu hakkında kendini bilgili hissediyorsan sen yazabilirsin. Uzman bir tanıdığın varsa onu teşvik edebilirsin. O da yoksa bizimle iletişime geçebilirsin.